Kleiber

Zaprojektowanie i budowa hali magazynowo-produkcyjnej wraz z częścią socjalną i budynkiem biurowym zlokalizowanym w Pyszącej koło Śremu dla firmy Kleiber.

Kleiber

Zakres robót obejmuje wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego wraz z budową budynku produkcyjno-magazynowego o pow. 5 200 m2 z częścią biurowo-socjalną o pow. 940 m2 wraz wewnętrzną instalacją gazu i infrastrukturą.

Budynek magazynowo-produkcyjny przewidziano w technologii mieszanej : żelbetowej monolitycznej (fundamenty) i prefabrykowanej (słupy, podwaliny, doki) oraz konstrukcję stalową dachu. Pokrycie dachu przewidziano z blachy trapezowej, ocieplenie wełna mineralna i pokrycie membrana a elewacja obiektu przewidziano z kaset stalowych z wełną mineralną i blacha trapezową elewacyjną. Posadzka betonowa przewidziana na obciążenia 5 t/m2.

Obiekt biurowo-socjalny przewidziano w technologii tradycyjnej murowanej ze stropami prefabrykowanymi. Elewacja przewidziana jako aluminiowo-szklana wraz z panelami aluminiowymi i tynkiem mineralnym. Wykończenie powierzchni biurowej przewidziano w wysokim standardzie ze ścianami szklanymi. Obiekt wyposażony w komplet instalacji sanitarnych i elektrycznych w tym klimatyzacja i niskie prądy.

Inne realizacje